Czym są sesje kobiece?

Sesje buduarowe, kobiece, aktowe czy też portretowe – dla mnie to są odsłony jednego typu sesji. Takiego który ma pokazać Twoje piękno, tego jak silna i jednocześnie jak delikatna jesteś. To są sesje gdzie przez zdjęcia ciała opowiadamy o duszy. 

sesje buduarowe

Sesje buduarowe, kobiece, co zabrać?

1. sesje buduarowe, sesja kobieca – co to właściwie jest ?

jak wygląda sesja kobieca

Co to jest sesja kobieca?

Jeśli nie wiesz co to jest sesja kobieca – jeśli nie wiesz na jaki typ sesji chcesz się zdecydować – postaram Ci się to tutaj przybliżyć. Sesja kobieca to dla mnie jest taki duży worek – w który wrzucamy różne zakresy intymności. Zacznijmy od najprostszego – sesja portretowa. To są zdjęcia które będziesz mogła pokazać w pracy, wrzucić na facebooka, takie gdzie w ponadczasowy piękny sposób pokażemy Ciebie. Sesja buduarowa – sensualna. O tu już się pojawia więcej zmysłowości, piękna bielizna, Twoje kształty pokazane tak by wywoływały szybsze bicie serca. Przyznam się, że to moje ulubione zdjęcia. Lubię niedopowiedzenia i wydaje mi się, że najpiękniejsze i najbardziej zmysłowe jest to co niedopowiedziane. Sesja aktowa – tu zrzucamy bieliznę i pokazujemy całe piękno Twojego ciała, jego kształty, detale. Pięknie i ze smakiem 🙂 

2. czy będziesz pokazywać gdzieś zdjęcia z sesji?

wianek na sesji

Czy zdjęcia z sesji kobiecej będą upublicznione?

Tylko jeśli dostanę od Ciebie zgodę na upublicznienie zdjęć. Nigdy nie naciskam, doskonale rozumiem, że to delikatna sprawa – jeśli jednak się zgodzisz, będę przeszczęśliwa. 

3. czy masz jakieś miejsce gdzie można zrealizować sesje kobiece?

sesje buduarowe warszawa

gdzie zrealizować  sesje buduarowe?

Tutaj mamy wybór – po pierwsze – zapraszam Cię do mojego miejsca stworzonego właśnie pod sesje kobiece. Mieści się w Warszawie, mam tam piękne światło, romantyczną kanapę i specjalnie pod sesje urządzoną sypialnię. Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z Twojego domu, mieszkania. Jeśli masz np upatrzony apartament, pokój w hotelu – nie ma sprawy – możesz go wynająć. Niektóre klientki chcą sesję w plenerze – to też jest super pomysł ale pamiętaj o tym że nawet jeśli poszukamy ustronnego miejsca – praca na łonie przyrody może nie być dla Ciebie tak komfortowa jak sesja w domu.

4. Czy mogę liczyć na makijaż i fryzurę ?

makijaz i fryzura na sesji kobiecej buduarowej

Jaki makijaż na sesję kobiecą?

Jeśli zajrzałaś na stronę z cennikiem  – sesja buduarowa oferta  – pewnie zobaczyłaś, że przy każdym pakiecie makijaż i fryzura jest w cenie. Ten czas kiedy jest wykonywany makijaż jest dla mnie bardzo cenny, poznajemy się wtedy, Ty się rozluźniasz, same plusy. Te zdolne dziewczyny z którymi pracuję zawsze bezbłędnie podkreślą Twoją urodę. Zawsze też mówię, by na wieczór po sesji zaplanować sobie wyjście, kolację, randkę – dobrze jest skorzystać z pięknego makijażu i z tej pewności siebie jaką da Ci sesja.

5. pracujesz sama – masz asystentów?

subtelne zdjęcia kobiece

Pracuję sama – tak więc na sesji jestem ja, Ty, makijażystka w innym pomieszczeniu. Spokojnie i intymnie. 

jeśli szukasz inspiracji bieliźnianych co zabrać na sesję – zerknij na tablicę na pintereście którą stworzyłam – może coś Cię zachwyci   –klik–

miłego dnia!

Ewa