Sesja dla panny młodej.

Sesja dla panny młodej (przyszłej ;)) może być świetnym pomysłem na prezent. Gdy szukasz pomysłu jak uatrakcyjnić wieczór panieński, jak sprawić by Twoja przyjaciółka, ta której życie za chwilę się zmieni – zapamięta go na długo, może właśnie sesja dla panny młodej będzie odpowiednim prezentem? Piękne zdjęcia do których będzie wracać co jakiś czas. Zdjęcia które będą jej przypominać jej samą, tuż przed dużą zmianą, ale też te przyjazne kobiece dusze które pomyślały by jej taką sesję sprezentować. 

a może…

Prezent dla Pana Młodego?

Z kolej jeśli sama jesteś przyszłą panną młodą to podpowiem Ci pomysł który sprawdził się u kilku moich klientek. One wykonały taką sesję w tajemnicy przed partnerem i efekty w postaci  albumu ze zdjęciami wręczyły w dniu ślubu swojemu narzeczonemu. Czasami była to już noc poślubna 🙂 Jeśli dołączysz do tego list w którym od serca napiszesz jak ważną dla Ciebie osobą jest Twój partner to zapewniam Cię, że nie ma lepszego prezentu dla niego.

Pomyśl o sobie.

Moja własna teściowa (mam cudowną teściową, zdarzają się takie 🙂 kiedyś mi powiedziała – „wiesz Ewa, ja z Andrzejem żałujemy że nie zrobiłam sobie takich kobiecych zdjęć jak byłam młoda. Teraz by się je cudownie oglądało”. Zastanów się więc czy sesja dla panny młodej nie jest prezentem który chcesz sprawić swojemu partnerowi ale też sobie. Bo to Ty będziesz do tych zdjęć wracać, będziesz w sobie wtedy widziała tą cudowną kobietę jaką jesteś. 

Ile kosztuje sesja dla panny młodej?

Wszystkie detale cenowe znajdziesz tutaj: sesja kobieca cennik Natomiast inne ważne informacje tutaj: sesje kobiece . Dodałabym tylko jeszcze kilka informacji. Jeśli chciałabyś efekty z sesji podarować partnerowi  i data wręczenia tego prezentu jest ważna – zacznij organizować wszystko odpowiednio wcześnie. Napisz do mnie nawet dwa miesiące wcześniej  – tak byśmy na pewno znalazły wolny termin, by na spokojnie można było przygotować album. Sesja dla panny młodej to też świetna okazja by wykorzystać swoje detale ślubne – bieliznę, buty, podwiązkę, sukienkę. Jeśli jednak wszystkie te detale będziesz miała na tyle późno że nie da się już zorganizować sesji – nie przejmuj się, weź ze sobą tylko bieliznę a ja u siebie mam zarówno piękny welon jak i dodatki w postaci pięknej podwiązki (nawet suknia się znajdzie ;))

sesja-dla-panny-mlodej

Podwiązka jako detal na sesji dla panny młodej.

Sesja dla panny młodej