Sesje kobiece, sesje buduarowe, aktowe czy też sesje portretowe, kilka nazw a chodzi o jedno – o pokazanie piękna, delikatności i siły.

„Nie chodzi o to, aby wyglądać idealnie. Chodzi o to, abyś wyglądała jak TY tylko jeszcze piękniej i z większą dozą pewności siebie” Bobbi Brown

Zarezerwuj sobie przynajmniej trzy godziny, przygotuj walizkę z ulubionymi rzeczami – albo takimi jakich nie miałaś jeszcze odwagi założyć i umów się na zdjęcia.

1. sesja kobieca – co to właściwie jest ?

Wg mojej definicji jest to sesja mająca na celu uchwycić Twoje piękno, czas w którym będziesz się czuła dobrze, celebracja piękna i kobiecości. Zakres sesji zależy od Ciebie. Mogą to być piękne, ponadczasowe portrety, mogą to być zdjęcia buduarowe – czyli koronki, gorsety, więcej zmysłowości, zdjęcia przy których mocniej zabije serce. Mogą to być też zdjęcia aktowe – pokazujące piękno Twojego ciała. Niektóre moje klientki przychodzą od razu zdecydowane na konkretny rodzaj zdjęć, niektóre otwierają się powoli by w czasie zdjęć zdecydować, że czują się tak dobrze że chcą pokazać więcej ciała. To jest Twój wybór.

2. Czy zdjęcia będą upublicznione?

To jest bardzo ważne pytanie wynikające z poprzedniego :) Cieszę się gdy klientka mi je zadaje bo mogę wtedy wyjaśnić wątpliwości i sprawić by poczuła się bezpiecznie. Zdjęcia publikuję TYLKO po uzyskaniu zgody. Te zdjęcia które widzicie tu na stronie i na stronie www.atelierbrzozowska.pl są tutaj dzięki temu, że te wspaniałe kobiety które się na nich znajdują wyraziły na to zgodę. Pytam się zawsze o konkretne zdjęcia i tylko te publikuję.

3. gdzie może się odbyć sesja?

Jest kilka opcji, czasami przyjeżdżam do domu klientki, czasami wynajmuję miejsce, apartament czy hotelowy pokój, czasami działamy w plenerze a zawsze mogę Cię zaprosić  do swojego wymarzonego atelier na ulicy Hufcowej w Warszawie.

4. makijaż i fryzura, co z nimi ?

Rekomendowana przeze mnie opcją jest zaproszenie jednej z kilku niesamowitych wizażystek jakie rekomenduję. Są to bardzo zdolne dziewczyny które makijażem potrafią wydobyć to co najpiękniejsze. Jest to najlepsza opcja bo wiem że potrafią one wykonać przepiękny makijaż który sprawdzi się przy zdjęciach.

5. kto jest obecny w czasie sesji?

Jesteś Ty, jestem ja – fotograf, jest makijażystka która może na bieżąco poprawiać makijaż i tyle :) Jeśli chcesz możesz ze sobą przyprowadzić przyjaciółkę, proszę jednak byś wzięła osobę z dobrym nastawieniem, wspierającą Ciebie i wprawiającą w dobry humor :)

moje inspiracje bieliźniane na Pinterest  –klik–

miłego dnia!

Ewa